LLS2W680MELY
MFR.Part #
LLS2W680MELY
JLCPCB Part #
C3722085
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 20mm 3000hrs@85℃ 30mm 450V 68uF 710mA@120Hz ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS