LQS2W471MELC45
MFR.Part #
LQS2W471MELC45
JLCPCB Part #
C1587916
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.5454A@50kHz 3000hrs@105℃ 35mm 450V 45mm 470uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS