PLG0G272MDO1TD
MFR.Part #
PLG0G272MDO1TD
JLCPCB Part #
C3275691
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 2000hrs@105℃ 2700uF 4V 5mm 6.9A@100kHz 8mΩ Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS