LLS1V472MELA
MFR.Part #
LLS1V472MELA
JLCPCB Part #
C729652
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.43A@120Hz 25mm 25mm 3000hrs@85℃ 35V 4700uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS