LLS1V472MELZ
MFR.Part #
LLS1V472MELZ
JLCPCB Part #
C1669475
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.829A@50kHz 22mm 3000hrs@85℃ 30mm 35V 4700uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS