UKL1C151KPDANATA
MFR.Part #
UKL1C151KPDANATA
JLCPCB Part #
C1597209
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 150uF 16V 280mA@120Hz 3.5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS