UHD1A102MPD
MFR.Part #
UHD1A102MPD
JLCPCB Part #
C1584238
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25A@100kHz 1000uF 10V 20mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS