LHT2W391MELB50
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LHT2W391MELB50
JLCPCB Part #
C20297597
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 2.3452A@50kHz 3000hrs@125℃ 30mm 390uF 450V 50mm ±20% Plugin,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS