LLS1K103MELC
MFR.Part #
LLS1K103MELC
JLCPCB Part #
C1579417
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 3000hrs@85℃ 35mm 50mm 6.63A@120Hz 80V ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS