LGU2C561MELB
MFR.Part #
LGU2C561MELB
JLCPCB Part #
C1602463
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 2.505A@50kHz 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 560uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS