UWX1V100MCR1GB
MFR.Part #
UWX1V100MCR1GB
Description
-40℃~+85℃ 10uF 2000hrs@85℃ 35V 43.5mA@10kHz 5.4mm 5mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD