LNY2V222MSEFBN
MFR.Part #
LNY2V222MSEFBN
JLCPCB Part #
C1616263
Package
Bolt,D51xL83mm
Description
-40℃~+85℃ 11.1A@120Hz 2000hrs@85℃ 2200uF 22mm 350V 51mm 83mm ±20% 螺栓,D51xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS