LKX2G391MESC50
MFR.Part #
LKX2G391MESC50
JLCPCB Part #
C1614620
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 390uF 400V 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS