UZD0G330MCL1GB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UZD0G330MCL1GB
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 3.2mm 33uF 42mA@10kHz 4V 5mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS