ULD2G1R5MED1TD
MFR.Part #
ULD2G1R5MED1TD
JLCPCB Part #
C1579520
Description
-40℃~+105℃ 1.5uF 12000hrs@105℃ 2.5mm 29mA@120Hz 400V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS