LQR2W562MSEJ
MFR.Part #
LQR2W562MSEJ
JLCPCB Part #
C1588862
Package
Bolt,D90xL193mm
Description
-25℃~+85℃ 193mm 26.74A@10kHz 31.8mm 450V 5000hrs@85℃ 5600uF 90mm ±20% Bolt,D90xL193mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS