UHV1E332MHD
MFR.Part #
UHV1E332MHD
JLCPCB Part #
C1589117
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12mΩ 16mm 2.993A@120Hz 25V 25mm 3300uF 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS