UBT2C470MHD8
MFR.Part #
UBT2C470MHD8
JLCPCB Part #
C1598593
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 160V 187mA@120Hz 2000hrs@125℃ 47uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS