LGX2W181MELC25
MFR.Part #
LGX2W181MELC25
JLCPCB Part #
C1669247
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1A@120Hz 10mm 180uF 25mm 35mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS