LGU2E471MELC
MFR.Part #
LGU2E471MELC
JLCPCB Part #
C1582329
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.65A@120Hz 10mm 250V 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 470uF ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS