LGU2Z681MELC
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGU2Z681MELC
JLCPCB Part #
C1603814
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.78A@120Hz 10mm 180V 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 680uF ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS