LKS1K222MESZ
MFR.Part #
LKS1K222MESZ
JLCPCB Part #
C1605774
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.45A@120Hz 2200uF 22mm 35mm 80V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS