UVZ0J470MDD1TD
MFR.Part #
UVZ0J470MDD1TD
JLCPCB Part #
C1668572
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 130mA@10kHz 2.5mm 47uF 5mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS