LGX2D122MELC35
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGX2D122MELC35
JLCPCB Part #
C1581767
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 200V 35mm 35mm 4.32A@50kHz 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS