UFG1E330MEM1TD
MFR.Part #
UFG1E330MEM1TD
JLCPCB Part #
C1579777
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 2.5mm 25V 33uF 6.3mm 70mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS