LGG2E122MELC35
MFR.Part #
LGG2E122MELC35
JLCPCB Part #
C729535
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 2.2A@120Hz 2000hrs@105℃ 250V 35mm 35mm ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS