ALC80C302DC100
MFR.Part #
ALC80C302DC100
JLCPCB Part #
C1608504
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 102mΩ@100Hz 22.5mm 3000uF 35mm 35mm 4.94A@100Hz 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS