LASW6221MELC30
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LASW6221MELC30
JLCPCB Part #
C1609286
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1A@120Hz 2000hrs@105℃ 220uF 30mm 35mm 420V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS