URY2W220MRD
MFR.Part #
URY2W220MRD
JLCPCB Part #
C1587779
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 2000hrs@105℃ 22uF 25mm 450V 85mA@120Hz ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS