LGN2C471MELY30
MFR.Part #
LGN2C471MELY30
JLCPCB Part #
C1583267
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.4A@120Hz 10mm 160V 20mm 3000hrs@105℃ 30mm 470uF ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS