LAKW6221MELC35
MFR.Part #
LAKW6221MELC35
JLCPCB Part #
C1608785
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1A@120Hz 2000hrs@105℃ 220uF 35mm 35mm 420V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS