LAS2G271MELB35
MFR.Part #
LAS2G271MELB35
JLCPCB Part #
C1609717
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.3A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 270uF 30mm 35mm 400V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS