LLS1J682MELB
MFR.Part #
LLS1J682MELB
JLCPCB Part #
C1581650
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 3000hrs@85℃ 30mm 40mm 5.2325A@50kHz 63V 6800uF ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS