LKG1K152MESYAK
MFR.Part #
LKG1K152MESYAK
JLCPCB Part #
C1603837
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 1500uF 2.2A@120Hz 20mm 40mm 80V ±20% 插件,D20xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS