LGU1K332MELB
MFR.Part #
LGU1K332MELB
JLCPCB Part #
C3723979
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.78A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 3300uF 35mm 80V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS