BZX84W-B7V5X
MFR.Part #
BZX84W-B7V5X
JLCPCB Part #
C551102
Description
1 Independent 15Ω 1uA@5V 275mW 7.35V~7.65V 7.5V ±2% SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS