BZX84W-B8V2F
MFR.Part #
BZX84W-B8V2F
JLCPCB Part #
C551104
Description
1 Independent 275mW 6Ω 700nA@5V 8.04V~8.36V 8.2V SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS