BZX79-C9V1,133
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX79-C9V1,133
JLCPCB Part #
C550888
Package
SOD27(DO-35)
Description
1 Independent 500mW 500nA@6V 6Ω 8.5V~9.6V 9.1V SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS