BZX84W-B75X
MFR.Part #
BZX84W-B75X
JLCPCB Part #
C551100
Description
1 Independent 275mW 50nA@0.7V 73.5V~76.5V 75V 95Ω SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS