BUK9510-100B,127
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
BUK9510-100B,127
Description
-55℃~+175℃ 100V 10mΩ@5V 11.045nF 2V@1mA 300W 325pF 75A 811pF 86nC@5V N-Channel - MOSFETs ROHS