BUK9520-100B,127
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
BUK9520-100B,127
Description
100V 201pF 203W 22.3mΩ@4.5V 2V@1mA 411pF 5.657nF 53.4nC@5V 63A N-Channel - MOSFETs ROHS