BUK7510-100B,127
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK7510-100B,127
JLCPCB Part #
C6136022
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 10mΩ@10V 300W 4V 6.773nF@25V 75A 80nC@10V TO-220AB MOSFETs ROHS