BUK7C10-75AITE,118
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
BUK7C10-75AITE,118
JLCPCB Part #
C6521324
Package
D2PAK-7
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 10mΩ@10V 121nC@10V 272W 4.7nF 4V 75V D2PAK-7 MOSFETs ROHS