BUK7510-100B,127
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK7510-100B,127
JLCPCB Part #
C10669
Package
TO-220
Description
100V 10mΩ@10V,25A 110A 300W 4V@1mA N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS