NRC04F1001TRF
Extended
Manufacturer
NIC Components
MFR.Part #
NRC04F1001TRF
JLCPCB Part #
C20101250
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS