NRC06F2740TRF
MFR.Part #
NRC06F2740TRF
JLCPCB Part #
C20101276
Description
-55℃~+155℃ 100mW 274Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS