NRC10F1210TRF
MFR.Part #
NRC10F1210TRF
JLCPCB Part #
C20101287
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS