NACZ221M35V8X10.5TR13F
Extended
Manufacturer
NIC Components
MFR.Part #
NACZ221M35V8X10.5TR13F
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 35V 450mA@100kHz 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS