MT40A512M16TB-062E:J TR
MFR.Part #
MT40A512M16TB-062E:J TR
JLCPCB Part #
C20445573
Package
96-FBGA (7.5x13.5)
Description
0℃~+95℃ 1.14V~1.26V 1.6GHz 8Gbit 96-FBGA (7.5x13.5) SDRAM ROHS