MT40A512M16LY-062E AIT:E
MFR.Part #
MT40A512M16LY-062E AIT:E
JLCPCB Part #
C20446131
Package
96-FBGA (7.5x13.5)
Description
-40℃~+95℃ 1.14V~1.26V 1.6GHz 8Gbit 96-FBGA (7.5x13.5) SDRAM ROHS